• Dołącz do zielonej strony mocy

    Sprawdź pozycje, na jakie rekrutujemy

100+

Liczba superbohaterów w firmie

1000+

Uruchomionych stacji ładowania

250+

Partnerów biznesowych

50 000+

Zadowolonych klientów

Czym się zajmujemy

Naszą wizją jest czystsza i zdrowsza Europa Środkowo-Wschodnia, mniej zależna od ropy naftowej, dzięki powszechnemu wykorzystaniu pojazdów elektrycznych.

Poznaj nasze rekruterki!

Marta Kozłowska

Head of HR & Administration

+48 789 043 955

marta.kozlowska@greenwaypolska.pl

Anna Pankowska

Senior HR Specialist

+48 798 622 784

anna.pankowska@greenwaypolska.pl

Sylwia Karwacka

Senior HR Specialist

+48 887 860 472

sylwia.karwacka@greenwaypolska.pl

Proces rekrutacyjny - czego możesz się spodziewać?

1. Przesłanie aplikacji i analiza dokumentów       


W pierwszym etapie, po wyborze interesującego Cię stanowiska zostaniesz poproszony o przesłanie swojego aktualnego CV i wypełnienie formularza rekrutacyjnego.  Po otrzymaniu Twojej aplikacji nasz zespół rekrutacyjny dokona analizy przesłanych dokumentów aplikacyjnych, weryfikując je pod kątem wymagań danego stanowiska i skontaktuje się z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia do I etapu spotkań.

2. Rozmowy kwalifikacyjne


Drugi etap obejmuje rozmowy kwalifikacyjne, które odbywają się z pracownikami działu HR oraz z przyszłym przełożonym lub osobą z danego działu. Rozmowy te mogą być prowadzone telefonicznie, przez wideokonferencję lub osobiście w biurze.

Podczas poszczególnych etapów rozmów będziemy chcieli lepiej Cię poznać, dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu zawodowym, oczekiwaniach i motywacji do zmiany. Przybliżymy Ci charakter i specyfikę pracy na danym stanowisku oraz odpowiemy na pytania. W                                                                                 zależności od stanowiska możemy zaprosić Ciebie również do wykonania zadania lub przedstawienia próbki pracy. 


3. Informacja zwrotna


Pod koniec każdego spotkania poinformujemy Cię, kiedy możesz spodziewać się odpowiedzi z naszej strony.

Niezależnie od wyniku rekrutacji, otrzymasz od nas informację zwrotną, która będzie przekazana telefonicznie lub mailowo.


Jeśli zdecydujemy się na współpracę z Tobą, zaprosimy Cię na podpisanie umowy. Twoje pierwsze dni zaczną się od onboardingu i spotkań z przedstawicielami poszczególnych Zespołów.

Czekamy na Ciebie! 💚